Kryetari Behar Ejupi uron Festën e Kurban Bajramit

20 Korrik 2021

Me rastin e Festës së Kurban Bajramit, në emrin tim personal dhe të Odës së Avokatëve të Kosovës, ju uroj këtë festë të gëzuar duke ju dëshiruar fat, shëndet e mirëqenie të gjithë qytetarëve muslimanë kudo qofshin ata.

Le të shërbejë kjo festë e gëzuar për më shumë lumturi, mirësi dhe dashuri mes njëri-tjetrit.

Gëzuar Festën e Kurban Bajramit!

Behar Ejupi, Kryetar Oda e Avokatëve të Kosovës

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha