Lista e avokatëve

 • Skender Zariqi

  Regjioni: Prishtinë

  Nacionaliteti: Shqiptar

  Gjuhët: Albanian

  Adresa: Rr.Fehmi dhe Xhevë Lladrovci pn - Drenas

  Mob: 045/453-849

  E-mail: [email protected]

 • << prapa

KËRKO AVOKAT

 
 • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

  • Share
Shiko të gjitha